Jeton Cüzdan Lisans Bilgileri

Bahsine İle Poker Taktikleri
Bahsine İle Poker Taktikleri

Jeton Cüzdan lisans bilgileri, mobil uygulama ve güvenlik formüllerini sizler için inceledik. Ayrıca Jeton Cüzdan nasıl alınır, nasıl ödeme yapılır biliyor musunuz?

Jeton Cüzdan ödeme teknikleri ve veri güvenliğiniz içeriklerden hemen inceleyin. Ardından ücretsiz ve çevrim içi cüzdanınızı hemen edinin.

KAYIT OL & GİRİŞ YAP!

Jeton Cüzdan Lisans Bilgileri ve Veri Güvenliği

Jeton Cüzdan lisans bilgileri Gürcistan kayıtlıdır. LA Orange GE LLC adına kayıtlı bir ödeme aracıdır. Jeton, LA Orange GE LLC’nin ticari adıdır. LA Orange GE LLC, Gürcistan’daki Hualing Kutaisi Serbest Sanayi Bölgesi tarafından 0110/481’den yüksek lisansa sahiptir.

Jeton Cüzdan mobil uygulama ile çevrim içi para transferleri yapmanızı sağlar. Ödeme sağlayıcı olarak;

  • Veri güvenliği sağlanmaktadır ve üçüncü taraflarla veri paylaşımı yapılmamaktadır.
  • Kişisel bilgiler, Uygulama bilgileri ve performansı ve Cihaz veya diğer kimlikleri uygulama infosundan inceleyebilirsiniz.
  • Veriler, aktarım sırasında şifrelenmektedir.
  • Verilerin silinmesini talep edebilmektesinizç

Kolay kurulum ve ücretsiz hesap açma yöntemleriyle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Jeton Cüzdan Mobil Uygulama

Jeton Cüzdan, resmi web site üzerinden tüm kullanıcılarına lisans bilgilerini sunmaktadır. Yasal ve kurumsal bir ödeme aracı olarak mobilden veya web üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca Google Play Store ve AppStrore uygulamaları ile anında mobil uygulamayı indirebilir ve ücretsiz indirme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Hem hesap açma hem mobil cüzdan edinme, tamamen ücretsizdir.

Jeton Cüzdan Lisans Bilgileri
Jeton Cüzdan Lisans Bilgileri

Jeton Cüzdan Nasıl?

Lisans bilgileri ve alt yapı kalitesiyle güven sağlar. Global bir ödeme aracı olarak sorunsuz transfer yapmanız için geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra Jeton Cüzdan güvenli ve hızlı para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme işlemleri yanı sıra döviz çevirme yapabilirsiniz. Sistem, uluslararası dijital ödeme biçimi olarak bilinir.

50’den fazla para birimi, 70’den fazla global ve yerel ödeme metoduyla oldukça profesyonel ve fonksiyoneldir. Mobil cüzdana giriş yaparak ister para gönderme ve yatırma ister para çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Jeton Cüzdan dijital sistemde;

  • Paranızı 100’den fazla ülkeye hızlı ve güvenli şekilde aktarabilirsiniz.
  • IBAN ile QR kod ile veya telefon numarası ile para transferlerini sorunsuz yapabilirsiniz.
  • Ek işlemlere gerek olmadan tek ekran üzerinden anında transfer sağlayabilirsiniz.